Powered by Smartsupp
glovochrzanowlogo

Kurierzy GLOVO dostarczający zamówienia na terenie powiatu chrzanowskiego (Chrzanowa, Trzebini, części Balina, Luszowic i Młoszowej) wychodzą z rozwiązaniem dla klientów z dalszych rejonów nieobjętych strefą dostaw GLOVO (naprzeciw polityce GLOVO, która nie chce zwiększyć strefy dostaw), oferując dostawy za niewielką dopłatą gotówkową przy odbiorze.

Dzięki temu rozwiązaniu, klienci pozostałej części Małego Balina, Luszowic, Gór Luszowskich, Sierszy, Gaja, os. Energetyków oraz Myślachowic, mogą dokonać zamówienia w aplikacji GLOVO wybierając punkt znajdujący się na końcu strefy w kierunku ich lokalizacji, a następnie w dodatkowych informacjach podać dokładny adres dostawy.

W ten oto prosty sposób, kurierzy GLOVO z przyjemnością dostarczą Wam zamówienia!

Poniżej przedstawiamy mapę oznaczoną kolorami oraz cennik dostaw:

Kolor zielony

standardowy zasięg strefy GLOVO, bez dopłat

Kolor żółty

rejon poza strefą GLOVO, obowiązuje standardowa opłata w aplikacji GLOVO + dopłata 10,00 zł u kuriera

Kolor czerwony

rejon poza strefą GLOVO, obowiązuje standardowa opłata w aplikacji GLOVO + dopłata 20,00 zł u kuriera

Kolor szary

rejon daleki poza strefą GLOVO, obowiązuje standardowa opłata w aplikacji GLOVO + dopłata 40,00 zł u kuriera


Dopłaty dokonasz bezpośrednio u kuriera: gotówką lub BLIK.

Proces zamawiania w aplikacji GLOVO CHRZANÓW:

Otwórz aplikację GLOVO.

Zaznacz na mapie punkt znajdujący się w strefie GLOVO w kierunku twojej lokalizacji.

Wprowadź dalszą część adresu w pozostałych informacjach (adres docelowy).

Złóż zamówienie.

Oczekuj na kuriera wraz z dopłatą w gotówce.

W przypadku, gdy nie będziesz posiadać środków na dopłatę lub kurier nie zastanie Cię pod wskazanym adresem, kurier ma prawo anulować zamówienie – zostaniesz obciążony opłatą za to zamówienie i nie otrzymasz zamówienia (kurier skonsumuje je za Ciebie).

 

Postscriptum – GLOVO CHRZANÓW

To nie jest żaden strajk kurierów GLOVO z Chrzanowa, pragnących pracować w normalnych warunkach za godziwe wynagrodzenie z poczuciem poszanowania ich cennego czasu przez GLOVO! Nam nie chodzi o to, że zarabiamy średnio 12 zł/h netto, czy o to, że na jednego kuriera przypadka 1/2 zamówienia. Nie chodzi nam również o to, że firma GLOVO zatrudnia kolejnych nowych kurierów na terenie Chrzanowa. Nie ma nawet mowy, o tym, że nowe restauracje chcą dołączyć do dostaw GLOVO i po złożeniu wniosku na stronie GLOVO pozostają bez odpowiedzi. Na pewno nie chodzi nam o to, że GLOVO nie chce powiększyć strefy dostaw przy tak marnych zarobkach oraz ogromnej ilości aktywnych kurierów! To tylko takie nasze małe postscriptum w tym temacie…